SMAC: Premiacion na gruponan den Carnaval 66

Aki smac ta saca e premiacion na gruponan cu a participa den Carnaval 66.

Roadpiece Luhoso #1 – TOB – Grand Palace of Thailand – Rafael Scatlife

Roadpiece Campeon #1 – TOB – Grand Palace of Thailand – Rafael Scatlife
Roadpiece Campeion # 2 – TOB – Wat Pha Sorn Keaw of Five Faces Buddah – Ricardo Donata
Mini Roadpiece Luhoso #1 – TOB – Thailand Princess – Noemy Palm
Body Piece Campeon #1 – DCG – Dogon Honor Exotic Birds – Andy Mendez
Body Piece Luhoso #1 – TOB – The Yaska Guard of the Emerald Buddah – Ryon Dijkhoff
Body Piece Luhoso #2 – TOB – The Ruby Shadow of the Emerald Buddah – Carlos Tromp
Body Piece Luhoso #3 – TOB – Devadata The Rival of the Buddah – Leandro “Andy” Donata
Body Piece Campeon #1 – P4L – Dream Catchers – Ryan Richardson
Body Piece Campeon #2 – TOB – The Ruby Shadow of the Emerald Buddah – Carlos Tromp
Body Piece Campeon #3 – TOB – The Yakshini Protector of Emerald Buddah – Jennifer Nicolaas
Shoulder Piece Luhoso #1 – TOB – The Garuda Mystical Protector of the Emerald Buddah – Tito Rivera
Shoulder Piece Luhoso #2 – TOB – The Spirit of Grand Palace – Margaret Chin
Shoulder Piece Luhoso #3 – Champagne – Libertad para Venezuela – Clyde Fuenmayor
Shoulder Piece Campeon – Champagne – Derechonan di Comunidad LGBT – Juni Giel
Carosa Campeon – TOB – Thailand / Superfood – TOB
Flota Campeon – Champagne – Art District – Champagne
King of Band – TOB – Temple of the Emerald Buddah – Raynedrick Koolman
Queen of Band – P4L – Rainbow Neon Dream Catcher – Angelique Flanders
Seccion Luhoso #1 – Champagne – Cas Floria – Anoushka Scharbaay
Seccion Luhoso #2 – TOB – Marble Temple – Rudy Richardson
Seccion Luhoso #3 – TOB – Temple of the Emerald Buddah – Raynedrick Koolman
Seccion Campeon #1 – P4L – Dream Catchers – Deninah Martina
Seccion Campeon #2 – TOB – Wat Pha Sorn Keaw of Five Faces Buddah – Ricardo Donata
Dancing Queen – Empire CG – Tita Iglesias
Dancing King – Majestic CG – Randy Hernadis
Banda Carnavalesco – TOB – Nfuzion
Premio Creativo #1 – OPC – Plastic Andromeda – Isabel Dammers
Premio Creativo #2 – Champagne – Art District – Omaira Silva & Team
Premio Incentivo – Aruba Doet – Aruba Doet y su bailadornan – Aruba Doet
Premio Cultural – Los Laga Bai – Untold story Pharaohs of Aruba – Los Laga Bai
Brassband di Aña – Massive Brassband – Roderick Lopez
Premio Inovativo – Empire CG – Queeny’s Snack
Grupo mas Ambiente – Empire Carnival Group
Premio Sostenibel – OPC CG – Plastic Andromeda – Isabel Dammers
Masa Campeon – TOB Carnival Group
Masa Luhoso – TOB Carnival Group
Duo Campeon #1 – Empire CG – Eleganza – Reynold Semeleer / Devin Pereira
Duo Campeon #2 – TOB CG – Thais Royal Chamberlains – Roderick & Gabrielle Kock
Due Campeon #3 – Majestic CG – Hendrick & Carl Croes
Grupo di Aña – TOB Carnival Group – Mystical Thailand.

( Fotonan ta acompaña cu e articulo cu SMAC a manda pa prensa, y e cortesia di e fotografo cu a saca cada potret )

Comments

comments