Setar ta habri algun canal di Cable Digital

SETAR conhuntamente cu entre otro Discovery Network, Scripss, Condista y Fox ta ofrece clientenan di SETAR cu no tin e canalnan aki den nan pakete e oportunidad pa wak esakinan sin costo adicional.

Clientenan lo ricibi acceso na e siguiente canalnan te cu 30 di april 2020:

CanalnanRegularRegular HDSETAR Complete
Discovery Turbo144N/A310
Discovery Science162N/A200
Discovery Civilization163373201
DIY Network165373216
Discovery H&H174377205
Discovery T&L175N/A206
Food Network178380211
HGTV179381215
CanalSur187N/A232
GolTV154369307
CW11171375N/A
My9172376N/A
AWE177378207
SportsMax 1148358316
SportsMax 2149359317

 

Canalnan di Fox Premium lo ta disponibel te cu 31 di maart 2020:

 

CanalnanRegularRegular HDSETAR Complete
Fox Prem Movies220420420
Fox Prem Series East221421421
Fox Prem Series West222422422
Fox Prem Action East223423423
Fox Prem Action West224424424
Fox Prem Family East225425425
Fox Prem Family West226426426
Fox Prem Comedy227427427
Fox Prem Cinema228428428
Fox Prem Classics229429429

SETAR ta trahando pa agrega mas canal y asina aki haci’e mas entertaining pa keda cas durante e temporada dificil cu nos ta pasando aden. SETAR ta gradici tur programmers cu ta bezig ta coopera cu nos y duna aprobacion pa habri e canalnan pa nos clientenan solamente durante e periodo aki di Coronavirus. Staying home keeps getting better!

Comments

comments