Resultado completo di e di 10 campeonato nacional na memoria di Anashia Murray

0

Diasabra dia 2 di Juni 2018 San Nicolas Taekwondo Center a organisa e di 10 campeonato nacional na memoria di srta. Anashia Murray q.e.p.d na Teresita Center na San Nicolas. Un total di 6 scol miembro di Aruba Taekwondo Bond (ARTBO) a participa na e campeonato aki:

Brazil Taekwondo Stichting bou encargo di Master Alberto Klabér.
Impact Taekwondo Stichting bou encargo di Instructora Monica Pimentel.
E.T.U. Foundation bou encargo di Master Ester Coffy.
Tiger Taekwondo Academy bou encargo di Instructor Teofilo Rodriquez.
Noord Taekwondo Center bou encargo di Grand Master Jose Chaco Cornelio.
San Nicolas Taekwondo Center bou encargo di Master Eric Barry.

Presidente di ARTBO Dr. Guaicaipuro Jimenez a duna palabra di bon bini na e atletanan presente. E mama di e defunto Sra. Norma Murray a duna palabra di danki na tur scol miembro di Taekwondo pa ta presente na e campeonato na memoria di su yiu srta. Anashia Murray q.e.p.d. E sobrino di e defunto tambe tabata presente y nan a entrege un medaya di oro como simbolo di e apertura oficial di e campeonato. Un total di 64 atleta a competi na e campeonato nacional aki. E parti di referee tabata bou encargo di Master Augie Tromp y Master Moises Dumfries. Prome cu e campeonato a cuminsa a duna un minuut di silencio. Un danki ta bay na tur e mayornan di e atletanan. Un danki special na tur e mayornan di San Nicolas Taekwondo Center cu a yuda na e campeonato aki.

Resultado completo
Pool 1
1. Eugene Petrocchi (Impact)
1. Jaymir Bergrok (TT)
Pool 2.
1. Joshua Klaber (Br.)
2. Arien de Mey (TT)
Pool 3.
1. Rasheed Lowe (Br.)
2. Nasip Bislip (TT)

Pool 4.
1. Carlos Hernandez (SN)
2. Daniel Bolonotto (TT)
Pool 5.
1. Teo Maessen (Noord)
2. Ayden Lucas (SN)
Pool 6.
1. Jehnrick Maduro (SN) default
Pool 7.
1. Maelyn Fradl (Impact) Friendly match
2. Kaylon Bislip (TT)
Pool 8.
1. Rushineldy Lejuez (ETU)
2. Jarmar Chirinos (Nrd)
Pool 9.
1. Amali Massen (TT)
2. Ramichka Wilson (SN)
Pool 10.
1. Maelyn Fradl (Impact)
2. She-cutie Hernandez (ETU)
Pool 11.
1. Jayzion Cornes (Impact)
2. Jonathan Charles (SN)
Pool 12.
1. Pedro Cruz (Nrd)
2. Jarron Sint Jago (SN)
Pool 13.
1. Nishon Dunlock (SN)
2. Leon Vrolijk (TT)
Pool 14.
1. Ava Hernandez (ETU)
2. Aisha van Geene (Nrd)
Pool 15
1. Nasip Bislip (TT)
2. Rouel Baarh (Impact)

Pool 16
1. Jaymir Bergrok (TT)
2. Williams Constant (SN)
Pool 17
1. Ava Hernandez (ETU)
2. Aileen van Geene (Nrd)
Pool 18.
1. Alfonsina De Graf (SN)
2. Darrien de Cuba (TT)
3. Shadeshi Lynch (SN)

Pool 19.
1. Jewell Illidge (ETU)
2. Nishon Dunlock (SN)
Pool 20
1. D’angelo Bandfield (SN)
2. Ian Jansen (Nrd)
Pool 21
1. Dudi Perez (Nrd)
2. Rushineldy Lejuez (ETU)
Pool 22
1. Deynah Hernandis (Nrd) Default
Pool 23
1. Daniel Hernandez (Nrd)
2. Jayzion Cornes (Impact)
Pool 24.
1. Mariane Lampe (TT)
2. Laura Croes (ETU)
Pool 25.
1. Pedro Cruz (Nrd)
2. Christopher Marshall (SN)
Pool 26.
1. Regerick Ching (Impact) Default
Pool 27.
1. Nathan Fradl (Impact)
2. Bryan Charles (SN)
Pool 28.
1. Jourde Klaber (Br)
2. Juni Jansen (TT)
Pool 29
1. Danon Delamore (Br) Default
Pool 30
1. Regerick Ching (Impact)
2. Danon Delamore (Br)
Pool 31
1. Leonardo Philips (Br)
2. Bryan Charles (SN)
Pool 32
1. Nathan Fradl (Impact)
2. Charick Winterdal (TT)
Pool 33
1. Jimmy Constant (SN)
2. Rouel Baarh (Impact)
Pool 34
1. Zayhon Klaber (Br.)
2. Juni Jansen (TT)

Comments

comments